Nazwa użytkownika

Hasło

Rejestracja | Przypomnij hasło
Zobacz temat
 Drukuj temat
Holandia - Niemcy
Sting
Ja mogę grać tylko na PES6j, a przeciwnik na fiveserver, więc nie możemy rozegrać spotkania. Niech admini podejmą decyzję.

mavi
A czemu nie mozesz na fiveserver?

pesworld.pl
Sting
"Invalid cd key" coś na wzór tego...

mavi
ostatecznie mozecie pyknac ten mecz na naszym serwerze

pesworld.pl
Sting
mavi napisał(a):

ostatecznie mozecie pyknac ten mecz na naszym serwerze

Nie pamiętam nazwy, ani hasła do konta, które mi stworzyłeś. I nie zamierzam się bawić plikiem "host". Najlepiej wszyscy powinni grać na jednym sposobie. A nie znajduje się jakiś gostek, który lamentuje, że nie może, bo nie działa.

mavi
Sting widze ze problemy to sam tworzysz - chyba nie po raz pierwszy zreszta - jakos inni nie maja problemu z graniem tu czy tam.

Chcialem dobrze - widze ze tez nie pasuje.

"I nie zamierzam się bawić plikiem "host"" - chyba w tym wlasnie Twoj problem ze nie chcesz grac na fiveserver a nie wina "Invalid cd key".

Pozdrawiam

pesworld.pl
Marcin1242
Druga szanse mozna dac, ale trzeciej juz nie. Pamietaj o tym..

Sting
W siódemce zmiana pliku host jest trochę więcej zachodu, niż w XP. W fiveserver nie mogę mieć konta. Więc niech mavi stworzy dla mnie u siebie.

Ja uznałem wasze losowanie drużyn do III sezonu za ciapowate, czego nadal jestem zdania, więc po prostu odszedłem.

mavi
Nie wiem dlaczego w Win7 jest wiecej zachodu skoro host jest tam gdzie zawsze.

Losowanie to odrebna kwestia. Kazdy kto zgadza sie na udzial w lidze , poddaje sie losowi oraz naszemu wyborowi druzyn z posrod ktorych bedziemy losowac.

Jesli sa az takie problemy to jutro stworze Wam obu konto abyscie zagrali ten odwlekajacy sie mecz.

Pozdrawiam

pesworld.pl
Sting
mavi napisał(a):

Nie wiem dlaczego w Win7 jest wiecej zachodu skoro host jest tam gdzie zawsze.

Losowanie to odrebna kwestia. Kazdy kto zgadza sie na udzial w lidze , poddaje sie losowi oraz naszemu wyborowi druzyn z posrod ktorych bedziemy losowac.

Jesli sa az takie problemy to jutro stworze Wam obu konto abyscie zagrali ten odwlekajacy sie mecz.

Pozdrawiam

Może spróbuj stworzyć dwa konta dostępne dla wszystkich specjalnie do rozgrywania meczy na rzecz twojego serwisu.

mavi
nie ma takiej mozliwosci bo kazdy gracz ma inny klucz w rejestrze...

pesworld.pl
adonim
Sting napisał(a):

W siódemce zmiana pliku host jest trochę więcej zachodu, niż w XP. W fiveserver nie mogę mieć konta. Więc niech mavi stworzy dla mnie u siebie.

Ja uznałem wasze losowanie drużyn do III sezonu za ciapowate, czego nadal jestem zdania, więc po prostu odszedłem.

nie zagadzam sie. Mam sevena i zamienienie hosta u mnie to 15 sekund. Kopiuj / zamien i tyle.

kolega STING to do mnie napisze bo mecz mam i jakoś zgrac sie nie możemy. 1207813
Edytowane przez adonim dnia 12 czerwiec 2012 14:14:52
faza grupowa MŚ <> 1/4 LM <> wygrana w MINI CUP 11

Y2J
To jak wkońcu gramy Krzywi się jak na tym serwie waszym do dajcie hosta i jak wejsc

Sting
iv.pl/images/78467180744276081937.jpg
iv.pl/images/82952215360659165185.jpg
Strzał Rabona
iv.pl/images/68469838280886263612.jpg

Y2J
Muszę dodać, że gdy powiedziałem kto ma u mnie jaką forme, to sting powiedział ze musi restart pod pretekstem że ma złe przyciski, i potem kluczowi zawodnicy mieli najgorszą forme (LAHM,OZIL,NEUER), a reszta głównie zielona, wiec nie było jak dobrze zagrać, a nawiasem też bramke Raboną strzelilem ;x

Marcin1242
Y2J było nie pisać jakie masz formy Uśmiech

Zamykam temat.

Przejdź do forum: