Login:  Hasło:
Rejestracja | Przypomnij hasło
MODYFIKACJE STRONY
21/12/2019 15:27

    Informujemy, że w ostatnich dniach strona PESWORLD.PL ulega   znacznym   modyfikacjom. Po ich zakończeniu planowane jest wznowienie   rozgrywek   ligowych i dostępności wszystkich oferowanych przez stronę   trybów gry.   Zmiany są ściśle związane z powrotem strony pod stery pierwotnych założycieli tego projektu, którzy z różnych powodów byli zmuszeni przekazać w przeszłości opiekę nad stroną innym osobom, które sukcesywnie doprowadziły ją do degradacji. Plany związane z funkcjonowanie strony są ambitne i wymagają wspomnianych modyfikacji.

 

   W związku z zaistaniałą sytuacją baza danych została wyczyszczona. Konta użytkowników, ich wyniki i osiągnięcia zostały utracone. Zmiany, które mają miejsce należy traktować jako całkowity reset projektu PESWORLD.PL. Od tej chwili strona będzie oferowała możliwość uczestnictwa w rozgrywkach eFootball PES2020 z perspektywami na dynamiczny rozwój w przyszłości. Ze swojej strony deklarujemy wysoki poziom organizacji rozgrywek pod szyldem PESWORLD.PL i gwarancję dobrej zabawy w miłej atmosferze. Liczymy na ponowne zaufanie i zaangażowanie w życie strony.

 

 

 

Komentarze
#1 | Damian dnia 25 grudnia 2019 00:49:18
Witam Marcinie Uśmiech Kogo masz na myśli pisząc ,,sukcesywne niszczenie strony'' ? Nie rozumiem dlaczego zresetiwałeś całą stronę? Zawsze szanowalem wasz wkład w tą stronę i życzyłem jej jak najlepiej. Z czasem odszedłeś Ty potem Mavi a samemu nic nie można zdziałać tym bardziej jak ma się wrogów typu konkurencja, ktorzy potrafili oczerniać na postawie pomówień bo jednemu sie nie spodobalo to ze zostal upomniany. Było mi bardzo przykro że strona umiera, lecz brak czasu i waszego wsparcia oraz zazdrosc konkurencjii doprowadzila do tego. Życzę wam samych sukcesów, choć na pewno przekonacie sie sami że to będzie ciężka praca i dużo wyrzeczeń w prywatnym życiu aby sprawić żeby strona odzyła, i wierzę w to że znajdą się ludzie którzy sprawia że strona znowu stanie na nogi.
#2 | mavi dnia 29 grudnia 2019 19:06:07
Hej Damian Uśmiech Sądzę, że Marcin nie miał zdecydowanie na myśli Ciebie, bo Ty zrobiłeś dla tej strony naprawdę wiele - śmiem twierdzić, że 100% tego, co mogłeś Uśmiech)
#3 | przemosek123 dnia 21 stycznia 2020 16:17:19
Witajcie Panowie Uśmiech
Mam nadzieję że jakoś strona się rozwinie i wróci do normalności. Uśmiech
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.