Login:  Hasło:
Rejestracja | Przypomnij hasło
START PUCHARU PESWORLD eFootball PES2020 (PS4)
20/02/2020 21:23

   W związku z zakończonym losowaniem grup PUCHARU PESWORLD eFootball PES2020 (PS4) pragniemy przedstawić szczegóły dotyczące organizacji tych rozgrywek. Aktualnie trwają przygotowania skryptu do rozpoczęcia PUCHARU, więc jest to odpowiedni czas na zapoznanie się z wyżej wspomnianymi kwestiami.

 

   PUCHAR PESWORLD rozpoczynamy od fazy grupowej. W związku z dużym zainteresowaniem tymi rozgrywkami powstały 4 bardzo lizne grupy. Z każdej grupy do 1/16 awansuje czterech najlepszych graczy. W tej fazie rozgrywek nie rozgrywamy rewanżów. 

 

   W fazie turniejowej zastosujemy nietypową formułę. Każda potyczka będzie rozgrywana do dwóch wygranych meczów. W konsekwencji może dojść do sytuacji, że aby rozstrzygnąć pojedynek wymagane będzie rozegranie trzeciego decydującego spotkania. Taka forma rozstrzygnięć pozwoli nam wyłonić najlepszego gracza i zminimalizować wpływ aspektu szczęścia na wynik końcowy.

 

   Zaznaczamy, że pytania dotyczące organizacji PUCHARU można na bieżąco zadawać Administratorowi Rozgrywek na naszym serwerze Discord.

 

 

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.