Login:  Hasło:
Rejestracja | Przypomnij hasło
PODSUMOWANIE LIGI
07/03/2020 12:38

   Kilka dni temu zakończyliśmy premierowy sezon LIGI eFootball PES2020 na PESWORLD.PL. Rozgrywki przebiegały w atmosferze zdrowej rywalizacji i wzajemnego szacunku do siebie, co pozwala miło wspominać większości tą "przygodę". W związku z tym postanowiliśmy podsumować ligę w formie luźnego tekstu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury i podzielenia się wrażeniami w komentarzach.

 

   Z racji tego, że doceniamy wysiłek każdego gracza musimy poświęcić kilka słów każdemu z osobna. Systematyzując ten artykuł, zaczniemy od tzw. "ostatnich, którzy będą pierwszymi".

 

   Walka o utrzymanie: inespe (Villareal CF), Grek (CA Boca Juniors), Kyku85 (FC Krasnodar), zdrojek85 (Real Sociedad), pawelek33x (Lille OSC). Byli to gracze, którzy do samego końca musieli liczyć się z tym, że następny sezon będą musieli spędzić w niższej klasie rozgrywkowej. Niestety tą osobą został: inespe. Liczymy, że w niedalekiej przyszłości powróci do I LIGI w wielkim stylu i zawojuje wirtualne murawy pod banderą PESWORLD.PL.

 

Rzućmy okiem na statystyki:

 

19. inespe (Villareal CF)- 14pkt-  stracił w tym sezonie aż 107 bramek (średnia 2,80/mecz), więc jest to wskazówka do dalszej pracy nad defensywą.

 

18. Grek (CA Boca Juniors)- 25 pkt- w swoich meczach zanotował 50% przegranych, 39,5% remisów i 10,5% wygranych. Trzymamy kciuki za poprawę rezultatów w kolejnym sezonie!

 

17. Kyku85 (FC Krasnodar)- 30 pkt- średnia bramek w meczach, w których był uczestnikiem wyniosła 2,90/mecz.

 

16. zdrojek85 (Real Sociedad)- 31 pkt- gracz, który w trakcie sezonu stracił aż 106 bramek i zanotował największy procent meczów przegranych (55,3%). Na uwagę zasługuje średnia bramek, która w meczach z tym graczem wynosiła 4,60/mecz.

 

15. pawelek33x (Lille OSC)- 36 pkt- prowadzona przez niego drużyna zdobyła 45 bramek (1,20/mecz), a straciła 77 (2,00/mecz).

 

Wybrane wypowiedzi:

 

inespe: „Liga i gracze na wysokim poziomie i nie mówię tu o jakichś fartach, a o przemyślanych zagrywkach. Organizacja mi się bardzo podobała. Na pochwałę zasługuje skrypt, który po wpisaniu wyniku aktualizuje wszystko.”

 

Grek: „Według mnie najbardziej wartościowym zawodnikiem był wiśniowy85. Poziom rozgrywek oceniam jako dobry. Jest wielu nowych graczy, których nie znam i dopiero się poznajemy. Organizacja jest bardzo dobra. Admin cały czas czuwa i jest bardzo aktywny.”

 

pawełek33x: „Organizacyjnie na piątkę. Losowania zespołów, wpisywanie wyników i następnie podgląd tego wszystkiego – rewelacja. Wielki szacunek za danie możliwości zmierzyć się z innymi graczami PES-a przy waszym udziale. Bardzo się cieszę, że tu jestem i mam nadzieję (graniczącą z pewnością) na tylko lepsze jutro.”

 

 

   Solidna stawka ligowa: krokerinio90 (West Ham United), czernik100 (Saint- Etienne), Szarodziej (Zenit Sankt Petersburg), bloter (Udinese Calcio), Axarams (FC Schalke), Pix84g (SCP Sporting), koziol-ETM (PSV Eindhoven), adi17222 (Wolverhampton Wanderes), lucyfer1984 (Besiktas J.K.). Wymienieni uczestnicy nie mieli najmniejszego problemu z utrzymaniem się w I LIDZE, ale zabrakło im umiejętności lub po prostu szczęścia do tego, aby zaintenieć w ścisłej czołówce. Kilku z nich ma jednak potencjał, aby w następnym sezonie namieszać i uplasować się na najwyższych miejscach.

 

Ponownie spójrzmy krótką chwilę na statystyki:

 

14. krokerinio90 (West Ham United)- 41 pkt - warta zauważenia jest wysoka średnia bramek w meczach, w których był uczestnikiem- 3,30/mecz.

 

13. czernik100 (Saint- Etienne)- 41 pkt - gracz ten zanotował 44,7% przegranych, 26,3% remisów, 28,9% wygranych.

 

12. Szarodziej (Zenit Sankt Petersburg)- 45 pkt- w tym przypadku mamy niemal równowagę w umiejętnościach ofensywnych (62 zdobyte bramki), jak i w defensywnych (68 straconych bramek).

 

11. bloter (Udinese Calcio)- 47 pkt- na wyróżnienie zasługuje statystyka dotycząca średniej bramek padających w meczach z tym uczestnikiem - 3,00/mecz.

 

10. Axarams (FC Schalke)- 47 pkt- w tym przypadku mamy niemal idealną równowagę między przegranymi (12), remisami (13) i przegranymi (13).

 

9. Pix84g (SCP Sporting)- 48 pkt- interesujące jest, że gracz ten zdobył i stracił identyczną ilość bramek - 58.

 

8. koziol-ETM (PSV Eindhoven)- 55 pkt- zanotował 17 wygranych, 6 remisów i 15 porażek.

 

7. adi17222 (Wolverhampton Wanderes)- 57 pkt-  pierwszy z graczy, który zdobył więcej bramek niż stracił (69 BZ- 57 BS).

 

6. lucyfer1984 (Besiktas J.K.)- 58 pkt - warta zauważenia jest średnia zdobytych bramek- 2,20/mecz.

 

Wypowiedzi:

 

krokerinio90: "Organizacja super! Wszystko ładnie funkcjonowało. Przeciwnicy z dobrym internetem. Co do przeciwników, byli dobrzy i słabsi. Wiadomo, zawsze to jakieś wyzwanie grać z lepszym graczem. Liczę na kolejny sezon z większą ilością graczy! "

 

Szarodziej: "Dzięki zaangażowaniu założycieli strony PESWORLD.PL, którzy wrócili do gry możemy na całkiem przyzwoitym poziomie rozgrywać spotkania na wirtualnej murawie, przy czym fajny i prosty w obsłudze skrypt pozwala nam na szybkie wpisywanie wyników jak i podgląd swojego terminarza bądź tabeli. Komunikacja sprawna poprzez Discord również na plus."

 

 

 

   Ścisła czołówka: panBilas89 (Leicester City), gronkjer (Getafe C.F.), Mysa82Pl (Lokomotiw Moskwa), zip2486 (OGC Nice). Wspomniani uczestnicy walczyli do samego końca o jak najlepsze pozycje. W swoich meczach najczęściej wychodzili zwycięską ręką i reprezentowali bardzo wysoki poziom.

 

Nie możemy również i tu pominąć kącika dotyczącego statystyk:

 

5. panBilas89 (Leicester City)- 66 pkt- pierwszy z graczy, który osiągnął więcej niż połowę zwycięstw- 52,6%.

 

4. gronkjer (Getafe C.F.)- 68 pkt- w jego przypadku zadecydował ostatni mecz o tym, że awansował na 4. miejsce. Średnia bramek w meczach z jego udziałem? 3,40/mecz!

 

3. Mysa82Pl (Lokomotiw Moskwa)- 70 pkt.- należy zauważyć, że osiągnął średnią zdobytych bramek na poziomie 2,00/mecz.

 

2. zip2486 (OGC Nice)- 80 pkt.-  65,8% wygranych! Średnia bramek w meczach z jego uczestnictwem-  3,70/mecz! Trzeba oddać, że statystyki na najwyższym poziomie.

 

Opinie uczestników:

 

panBilas89: "Poziom rozgrywek był dość wyrównany, słabych przeciwników nie było. Zdecydowanie odskoczył w lidze wiśniowy85. Gratulacje dla niego! Organizacyjnie na bardzo duży plus zasługuje strona internetowa, łatwa i przejrzysta (nie w stylu jakiegoś tam forum). Czekam na następny sezon i poprawę swojej lokaty (liczyłem na podium)."

 

   Na sam koniec zostawiamy sobie "wisienkę na torcie". Zwycięzcą premierowego sezonu LIGI eFootball PES2020 (PS4) pod szyldem PESWORLD.PL z dorobkiem 90 pkt. został wiśniowy85 (Cagliari Calcio)! Statystyki, które osiągnął w rozgrywkach przyprawiają nas o zawrót głowy. Gracz ten uzyskał aż 73,7% wygranych. Dostrzec możemy na jego koncie wyłącznie dwie przegrane (co ciekawe, odniesione z zip2486). Licznik ze zdobytymi bramkami zatrzymał się na 129 (!), co daje wyśróbowaną średnią na poziomie 3,40/mecz. Z kolei średnia bramek w meczach, któych uczestniczył jest najwyższa w całych rozgrywkach i wynosi aż 4,20/mecz. Należy powiedzieć to wprost: wiśniowy85 ewidentnie zdominował ligę i będzie faworytem w nadchodzących rozgrywkach.

 

Oddajmy głos zwycięzcy:

 

wiśniowy85: "Podsumowując rozgrywki PESWORLD.PL muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem, a w szczególności organizacją rozgrywek, która stała na bardzo wysokim poziomie. Jeśli chodzi o graczy uczestniczących w rozgrywkach to bardzo pozytywne wrażenie zostawił zip2486 i lucyfer1984, którzy prezentują bardzo dobry poziom. Natomiast jeśli chodzi o resztę uczestników to poziom był wyrównany."

 

 

   W tym miejscu zostaje nam podziękować za zaangażowanie wszystkich uczestników w prowadzone przez nas rozgrywki. Mamy również nadzieję, że spotkamy się już niebawem i razem będziemy rozwijać naszą społeczność, przed którą kreuje się naprawdę ciekawa przyszłość. 

 

MISTRZ! MISTRZ! WIŚNIOWY!

 

 
 
 

Komentarze
#1 | Pix84dg dnia 07 marca 2020 14:08:16
Rewelacyjne podsumowanie, milo sie czytalo wow
#2 | Mysa82Pl dnia 09 marca 2020 16:20:16
Dzięki wszystkim za sezon i powodzenia w następnym. Super podsumowanie.
#3 | PAPRYKA08 dnia 14 marca 2020 20:05:10
Marcin zajebista robota z podsumowaniem! Panowie do zobaczenia na boisku 😉
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.