Login:  Hasło:
Rejestracja | Przypomnij hasło
[PS4/XO] EURO 2020
13/06/2020 11:29

    Informujemy, że zapisy do turnieju UEFA EURO 2020 na platformach PS4 i Xbox One dobiegły końca. Aktualnie trwają przygotowania skryptu do rozpoczęcia turnieju, więc jest to odpowiedni czas na zapoznanie się z kwestiami organizacyjnymi, które dotyczą tych rozgrywek.

 

   Zapisy do UEFA EURO 2020 trwały równolegle dla graczy dwóch platform. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem głównie ze strony graczy PS4, co zaowocowało zgłoszeniem się do gry aż 88 uczestników. Na platformie Xbox One swój udział zadeklarowało 28 graczy. W związku z powyższym turniej dla dla platformy PS4 poprzedzony zostanie kwalifikacjami, natomiast EURO 2020 dla graczy Xbox One przechodzi automatycznie do "głównej" części rozgrywek.

 

   Etap kwalifikacji będzie polegał na rywalizacji graczy w fazie grupowej. W związku z tak dużą ilością uczestników kwalifikacje zostaną zorganizowane w złożony sposób:  

  • 7 grup kwalifikacyjnych ( w każdej grupie 12 graczy),
  • z każdej grupy bezpośredni awans wywalcza najlepsza trójka
  • dodatkowo awans wywalczają trzech najlepszych gracz z czwartych miejsc.

    Część główna turniejów UEFA EURO 2020 [PS4/XO] odbędzie się już w tradycyjnej formie: 6 grup, 4 uczestników, dwóch najlepszych graczy z grupy awansuje do fazy pucharowej + czterech najlepszych graczy z trzecich miejsc.* Warto zauważyć, że we właściwej części turnieju gracze będą losować reprezentacje ze stawki prawdziwego turnieju UEFA EURO 2020 (w fazie kwalifikacyjnej wybór jest dobrowolny).

 

    Zaznaczamy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem tymi rozgrywkami grupy będą losowane automatycznie przez skrypt strony PESWORLD.PL.

 

* W przypadku turnieju na platformie Xbox One liość graczy w grupach zostanie dostosowana do liczby uczestników.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.