Login:  Hasło:
Rejestracja | Przypomnij hasło
[PS4] PODSUMOWANIE ROZGRYWEK
16/07/2020 17:37

   

   Kilka dni temu zakończył się emocjonujący sezon w LIDZE eFootball PES 2020 na platformie PS4 pod szyldem PESWORLD.PL. Rozgrywki przyniosły wiele niespodzianek, jak i potwierdziły wysokie umiejętności graczy znanych w polskiej społeczności PES'a. Liczna grupa amatorów wirtualnej piłki nożnej została podzielona na pięć poziomów rozgrywkowych. Niniejsze podsumowanie dotyczy  głównie II LIGI, ale nawiązuje również do całokształtu rozgrywek.

 

 

 

Podsumowanie napisane przez gracza Buliziomalek:

 

   Jako ze III SEZON jest już za nami, czas na luźne podsumowanie minionego sezonu, które za zgoda admina zdecydowałem się dla was napisać. Oczywiście jako gracz II LIGI skupie się w głównej mierze na lidze, w której miałem przyjemność rywalizować i w której z Bożą pomocą zdołałem się utrzymać. Postaram się przedstawić garść suchych statystyk, a także dorzucić kilka swoich opinii, które mam nadzieję nikogo nie urażą.

 

   Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować w imieniu swoim i wszystkich graczy Administratorowi za profesjonalną organizacje rozgrywek i trzymanie naszych niepokornych charakterów w ryzach, kiedy zachodzi taka konieczność.

 

   W II LIDZE strzeliliśmy łącznie 925 bramek! Co w rezultacie przyniosło średnią wynoszącą 1.5 gola/mecz! Jest to trzeci wynik z pośród wszystkich poziomów rozgrywkowych.

 

   Dla uporządkowania:

 

  • IV LIGA-1.6 gola/mecz,
  • III LIGA– 1.2 gola/mecz,
  • II LIGA- 1,5 gola/mecz,
  • I LIGA- 1.4 gola/mecz,
  • EKSTRAKLASA- 1,7 gola/mecz (1052 zdobyte bramki!).

 

   Aby było sprawiedliwie w obliczaniu średniej uwzględniłem wszystkich graczy, łącznie z tymi którzy zrezygnowali, bądź zostali usunięci z rozgrywek.

 

   W II LIDZE:

  • Zawodnicy z miejsc 1-3 zdobyli łącznie 239 bramek,
  • Miejsca 4-7- 275 bramek,
  • Miejsca 8-14 – 321 bramek
  • Spadkowicze zdobyli zaledwie 90 bramek.

   Warto zaznaczyć, że jedenastu graczom udało się zachować dodatni bilans jeśli chodzi o stosunek wygranych do przegranych. Natomiast yakubu201 miał dokładnie tyle samo zwycięstw, co porażek. Najwięcej bramek, bo aż 11 padło w meczu lemonik1997 VS POCZOR!! Meczycho nad meczychami!

 

   Nadszedł czas na indywidualne wyróżnienia:

 

   W iście diabelskim stylu, wspierany mocami prosto z piekieł, II LIGĘ wygrał lucyfer1984! Warto podkreślić, że zawodnik ten w poprzednim sezonie  zajął 2 miejsce w EKSTRAKLASIE, ale na nasze nieszczęście przegapił zapisy i dołączył do nas jako zmiennik innego gracza, który zostawił mu dziedzictwo 2 przegranych meczów i bilans -10 bramek. Zawodnik ten potwierdził swoje nieprzeciętne umiejętności i pewnie awansował do I LIGI! Gratulujemy i dołączamy kilka słów od samego zainteresowanego:

 

„Był to bardzo ciężki sezon. Mógł tu wygrać każdy z każdym i jak widać rywalizacja była do samego końca.Stefek po super starcie zanotował trochę słabsza końcówkę, ale wywalczył awans. Grałem z nim tylko jeden mecz, ale jest to bardzo dobry gracz. Chciałbym wyróżnić również Sangaj Kabuto z którym bardzo ciężko mi się grało. To co wyprawia Kingiem- masakra- bardzo solidny gracz. Ogólnie poziom był wysoki, wiele osób zrobiło mega postępy i życzę każdemu z osobna awansów, a także powrotu do II LIGI jak i awansu do I LIGI. Dziękuję wszystkim za fajną atmosferę i poznanie nowych ludzi. Gdy trzy sezony temu zaczynałem grę na PESWORLD.PL była jedna liga, a teraz są cztery poziomy rozgrywkowe i EKSTRAKLASA. Brawo! Super się to rozwija dzięki MarcoS'owi i wam wszystkim.”

 

   Serdecznie gratuluję użytkownikowi Stefek1989, który osobiście ograł mnie dwukrotnie i po drugiej porażce muszę przyznać, że zasypiałem w pozycji embrionalnej z kciukiem w buzi i miałem ochotę porzucić to wszystko. Jest to jego pierwszy sezon w naszej społeczności, wcześniej brał tylko udział w rozgrywkach NATIONS LEAGUE, gdzie zajął 5 miejsce i nie mam wątpliwości, że odniesie sukces również w I LIDZE!

 

   Sangaj Kubuto debiutował w naszych rozgrywkach i muszę przyznać, że wszedł w nie z przytupem. Podzielam zdanie lucyfera1984, który twierdzi, że jest to zawodnik, z którym grało mu się najciężej. Wyrazisty styl polegający na szybkiej klepce daje się we znaki. Bardzo jestem ciekaw jak będzie radził sobie w dalszych rozgrywkach.

 

   Warto zauważyć, że rozgrywki jeszcze nie dobiegły końca, ponieważ pozostały do rozegrania braże, w których znaleźli się POCZOR, lemonik1997Lukasso86 i remigol33. Cala czwórka prezentuje wysoki i wyrównany poziom, ale nie skłamię jeśli napiszę, że olbrzymie szanse na baraże mieli również zawodnicy z miejsc 8-11.

 

   Dodam, że z ligi spadli ferbi1948Ciupek1990Makoguma78 i oczywiście Moody, który niestety pokpił sprawę. Dziękuje wam panowie za rozgrywkę! W zasadzie mogłem się znaleźć na waszym miejscu (zabrakło naprawdę niewiele).

 

   Na zakończenie chciałbym zauważyć, że rozgrywki przebiegały w dosyć pokojowej atmosferze. Mam na myśli przede wszystkim unikanie gry na czas- nikt tego nie lubi, ponieważ chodzi o zabawę. Gra również potrafi płatać figle i nie zawsze przewaga przekłada się na wynik, czasem opóźniona reakcja zawodników to nie efekt spożytego kolejnego piwa, a właśnie gry. Generalnie jedyne do czego mógłbym się przyczepić to „umawianie” się na mecz. Szanujmy się nawzajem. Gdy umawiamy się na konkretną godzinę to nie każmy na siebie czekać 45 minut. Sam mam dwoje dzieci i żonę, która dostaje ataku epilepsji na widok konsoli, więc wiem jak jest czasem ciężko, ale róbmy to z głową.

 

Dziękuję za świetną zabawę i do zobaczenia w następnym sezonie!

Komentarze
#1 | MarcoS dnia 16 lipiec 2020 17:51:14
Dziękuję za ciekawe podsumowanie napisane przez Bulizomalka Glowka
#2 | Buliziomalek dnia 16 lipiec 2020 18:22:34
Dzieki MarcoS, mam nadzieje ze przyjemnie się to czyta😉
#3 | yakubu201 dnia 17 lipiec 2020 15:33:50
Fajnie się to czyta🙂 Dzięki Wszystkim za ten sezon i dobre mecze. Teraz nie mogę się doczekać następnego.Pozdrowienia
#4 | Sangaj Kubuto dnia 17 lipiec 2020 18:24:45
Przyznam , że nie spodziewałem się tak dobrego wyniku startując w lidze. Miło , że doceniaci mój styl , chodź nie łatwo było taki wypracować drużyna którą grałem . Lucyfer wspominał o Kingu , tak to prawdziwy rzeźnik patrząc na to , że graliśmy średnimi zespołami. Mam nadzieję ,że równie z dobrej strony uda mi się pokazać w 1 lidze, celuje raczej w środek tabeli , ale na pewno łatwo się nie poddam Z przymrużeniem oka Dzięki za wszystkie meczyki i życzę powodzenia dalej Z przymrużeniem oka
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.