Login:  Hasło:
Rejestracja | Przypomnij hasło
[PS4] COPA 2GETHER
17/07/2020 23:35

   Informujemy, że w dniu dzisiejszym rozpoczynamy zapisy do turnieju 2VS2 COPA 2GETHER 2K20 (PS4)! W rozgrywkach mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane pary. Zapisu dokonuje kapitan w skrypcie (GÓRNE MENU: ZAPISY DO ROZGRYWEK) do dnia: 26.07.2020r. Po zgłoszeniu akcesu do gry, każdemu z osobna zostanie przydzielona odpowiednia rola na naszym serwerze Discord, co skutkować będzie uzyskaniem dostępu do naszej społeczności. Nowi gracze, którzy nie uczestniczyli we wcześniejszych rozgrywkach na naszej witrynie, muszą dołączyć na nasz serwer niezwłocznie po zapisaniu się do COPA 2GETHER 2K20. Turniej rozgrywać będziemy określonymi klubami (wymienione w rozwinięciu artykułu). Nadchodzące rozgrywki są bardzo atrakcyjne, ponieważ w puli nagród będzie około 1100PLN!

 

 

 

NIE MASZ PARY? ZAPYTAJ NA NASZYM SERWERZE DISCORD!

NA PEWNO ZNAJDZIESZ TOWARZYSZA!  (kanał: szukam_gracza)

 

Rozgrywki 2VS2 COPA 2GETHER 2K20 będą się składać z dwóch niezależnych turniejów dla osiemnastu par (A i B). Turnieje będą składały się z fazy grupowej i fazy pucharowej. W związku z powyższym maksymalna liczba zapisanych par wynosi 36. Przydział do konkretnego turnieju zależy wyłącznie od kolejności zapisów. W puli zespołów znajdą się kluby umieszczone na powyższym plakacie. Odbędzie się losowanie, w którym wezmą udział kapitanowie par.

 

Faza grupowa składać się będzie z trzech grup po 6 par. Z każdej grupy wychodzi najlepsza dwójka + dwie najepsze drużyny z trzecich miejsc (w tej fazie nie będą rozgrywane rewanże). Następnie przechodzimy do fazy pucharowej, w której każda rywalizacja będzie toczyć się do dwóch wygranych spotkań.

 

Turnieje A i B zakończą się tzw. "małymi finałami", w których każdy z uczestników otrzyma nagrodę w postaci KARTY PSN 50 PLN.

 

Przegrani w małych finałach rozegrają mecz o 3. miejsce, w którym dla zwycięzców przewidujemy nagrodę w postaci 2x książka "Ja, Ibra. Wydanie II".

 


Z kolei zwycięzcy małych finałów spotkają się w WIELKIM FINALE, gdzie nagrodami będą: DualShock4, słuchawki bezprzewodowe SONY WH-CH500B, gra Resident Evil 3 remake lub karta PSN 150 PLN (zwycięzcy wybierają jedną z nagród według własnego uznania). 

 

Rozgrywki oparte są na regulaminie strony PESWORLD.PL, co zobowiązuje każdego z uczestników z jego zapoznaniem się.

 

Wyjaśniamy również techniczne aspekty dotyczące gry 2VS2 ONLINE:

  • każdy z czterech graczy musi grać na osobnej konsoli i swoim koncie,
  • kapitan gospodarzy zakłada pokój dla czterech graczy w TEAM PLAY LOBBY,
  • gospodarze (kapitan i jego kolega z drużyny) przechodzą wspólnie na jedną stronę,
  • kapitan gości przechodzi na drugą stronę,
  • czwarty zawodnik zostaje na środku (gra automatycznie przydzieli go do kapitana drużyny gości),
  • strona jest nie istotna, ponieważ wszystkie mecze rozgrywamy na stadionie Maracana.

W sytuacji gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości, pytania należy kierować do Administratora Rozgrywek (MarcoS) za pośrednictwem wiadomości prywatnej na serwerze Dicord społeczności PESWORLD.PL.

 

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.