Login:  Hasło:
Rejestracja | Przypomnij hasło
[PS5/PS4] TURNIEJ PO-COOP 2VS2
09/07/2021 22:08

Informujemy, że w dniu dzisiejszym rozpoczynamy zapisy do turnieju 2VS2 PO-COOP eFoobtall PES 2021 (PS5/PS4)! W rozgrywkach mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane pary. Zapisu dokonuje kapitan w skrypcie (GÓRNE MENU: ZAPISY DO ROZGRYWEK) do dnia: 23.07.2021r. Po zgłoszeniu akcesu do gry, każdemu z osobna zostanie przydzielona odpowiednia rola na naszym serwerze Discord, co skutkować będzie uzyskaniem dostępu do naszej społeczności. Nowi gracze, którzy nie uczestniczyli we wcześniejszych rozgrywkach na naszej witrynie, muszą dołączyć na nasz serwer niezwłocznie po zapisaniu się do 2VS2 PO-COOP. Turniej rozgrywać będziemy Reprezentacją Polski.

 

NIE MASZ PARY  ZAPYTAJ NA NASZYM SERWERZE DISCORD!

NA PEWNO ZNAJDZIESZ TOWARZYSZA!

 

Rozgrywki 2VS2 PO-COOP eFootball PES 2021 będą składały sie z fazy grupowej i fazy pucharowej. W związku z powyższym maksymalna liczba zapisanych par wynosi 32. Losowanie grup odbędzie się automatycznie za pośrednictwem autorskiego skryptu PESWORLD.PL. Każda para spotkania rozgrywać będzie Reprezentacją Polski.

 

Faza grupowa składać się będzie z czterech grup po 8 par. Z każdej grupy wychodzą najlepsze cztery pary (w tej fazie nie będą rozgrywane rewanże). Następnie przechodzimy do fazy pucharowej, w której każda rywalizacja będzie toczyć się na zasadach BO3.

 

Rozgrywki zakończą sie WIELKIM FINA?EM i MECZEM O 3 MIEJSCE. Szczegółowa lista nagród zostanie przedstawiona po definitywnym zamknięciu zapisów do rozgrywek.

 

Rozgrywki prowadzone są zgodnie z regulaminem strony PESWORLD.PL, co zobowiązuje każdego z uczestników do zapoznania się z jego treścią.

 

Wyjaśniamy również techniczne aspekty dotyczące gry 2VS2 ONLINE:

  • każdy z czterech graczy musi grać na osobnej konsoli i swoim koncie,
  • kapitan gospodarzy zakłada pokój dla czterech graczy w TEAM PLAY LOBBY,
  • gospodarze (kapitan i jego kolega z drużyny) przechodzą wspólnie na jedną stronę,
  • kapitan gości przechodzi na drugą stronę,
  • czwarty zawodnik zostaje na środku (gra automatycznie przydzieli go do kapitana drużyny gości).

W sytuacji gdyby pojawiły się jakiekolwiek watpliwości, pytania należy kierować do Administratora Rozgrywek (MarcoS) za posrednictwem wiadomości prywatnej na serwerze Dicord społeczności PESWORLD.PL.

Komentarze
#1 | ninjaptaki dnia 26 lipiec 2021 10:39:01
Po klikni?ciu w button PO-COOP CUP nic si? nie dzieje. Przycisk jest chyba nieaktywny.
#2 | Smak84 dnia 26 lipiec 2021 12:10:07
Mam to samo, zero reakcji
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.