Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
Turniej Dnia PES 2018 PS4

Dnia 03.02.2018 (sobota) zostanie zorganizowany Turniej Dnia na platformie PS4. Forma turnieju zależna od ilości zapisanych graczy. Zaczniemy około godziny 21. Gramy dowolną drużyną klubową. Turniej zostanie przeprowadzony na platformie Discord. 

 

Zapisy: http://pesworld.pl/infusions/zapis_panel/zapisani.php?zapis_name_id=114  lub przez menu Zapisy (w obu przypadkach należy być zalogowanym. 

 

W przypadku pytań zapraszam na GG: 7720153 lub na Discord.

Czytaj więcej...

TURNIEJ DNIA PES 2018 PS3

Witam i zapraszam wszystkich chętnych do turnieju dnia dla debiutującej platformy PS3 jeżeli zgłosi się 10 osób może zorganizujemy także ligę .Turniej odbędzie się dnia 02.02.2018 o godzinie 20:00 Pozdrawiam 

 

LINK DO ZAPISÓW 

Czytaj więcej...

Zapisy do Ligi MyClub PES 2018 PC/PS4

Witam panowie zapraszam do zapisów do Ligi MyClub w naszą ulubioną symulacje piłki nożnej jaką jest PES 2018 .Zapisy dotyczą platformy PC jak i PS4 ,panowie gramy ful składem czyli nie ma ograniczeń co kto ma najsilniejsze to wystawia i gra. Zapraszam do zapisów i pozdrawiam wszystkich zapaleńców PES -a.

Czytaj więcej...

Start II Sezonu PES 2018 na PC i PS4

II Sezon rozgrywek PES 2018 na naszej stronie rozpoczęty. Zawodnicy rozegrali już pierwsze spotkania, ale jeszcze informujemy na stronie głównej, aby każdy wiedział, że liga ruszyła. 

 

Jeśli chodzi o ligę na PC to do rozgrywek przystąpiło w sumie 15 graczy. Na PS4 pojawiła się w drugim sezonie rekordowa ilość graczy, bo aż 24! 

 

Sezon zapowiada się bardzo ciekawie i liczymy na to, że wszyscy sezon dokończą i rywalizacja będzie na najwyższym poziomie do ostatniej ligowej kolejki. 

Czytaj więcej...

Losowania i Start Ligi PC/PS4

Witajcie, włączamy drugi bieg i przyspieszamy ze startem Ligi. Dziś do 21 możecie sami wylosowac drużyny którymi będziecie grali w nadchodzącym sezonie, tyczy się to graczy PC i PS4. Później losowanie zostanie zamknięte i drużynę za was wylosuje komputer, podjęliśmy taką decyzje gdyż każdy chce by liga ruszyła jak najszybciej i tak się stanie bo dziś będziecie mogli rozgyrwać już swoje mecze.

 

Panowie jeszcze mała lekturka w rozinięciu newsa

Czytaj więcej...