Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
TURNIEJ DNIA PES 2018 PS3

Witam i zapraszam wszystkich chętnych do turnieju dnia dla debiutującej platformy PS3 jeżeli zgłosi się 10 osób może zorganizujemy także ligę .Turniej odbędzie się dnia 02.02.2018 o godzinie 20:00 Pozdrawiam 

 

LINK DO ZAPISÓW 

Czytaj więcej...

Zapisy do Ligi MyClub PES 2018 PC/PS4

Witam panowie zapraszam do zapisów do Ligi MyClub w naszą ulubioną symulacje piłki nożnej jaką jest PES 2018 .Zapisy dotyczą platformy PC jak i PS4 ,panowie gramy ful składem czyli nie ma ograniczeń co kto ma najsilniejsze to wystawia i gra. Zapraszam do zapisów i pozdrawiam wszystkich zapaleńców PES -a.

Czytaj więcej...

Start II Sezonu PES 2018 na PC i PS4

II Sezon rozgrywek PES 2018 na naszej stronie rozpoczęty. Zawodnicy rozegrali już pierwsze spotkania, ale jeszcze informujemy na stronie głównej, aby każdy wiedział, że liga ruszyła. 

 

Jeśli chodzi o ligę na PC to do rozgrywek przystąpiło w sumie 15 graczy. Na PS4 pojawiła się w drugim sezonie rekordowa ilość graczy, bo aż 24! 

 

Sezon zapowiada się bardzo ciekawie i liczymy na to, że wszyscy sezon dokończą i rywalizacja będzie na najwyższym poziomie do ostatniej ligowej kolejki. 

Czytaj więcej...

Losowania i Start Ligi PC/PS4

Witajcie, włączamy drugi bieg i przyspieszamy ze startem Ligi. Dziś do 21 możecie sami wylosowac drużyny którymi będziecie grali w nadchodzącym sezonie, tyczy się to graczy PC i PS4. Później losowanie zostanie zamknięte i drużynę za was wylosuje komputer, podjęliśmy taką decyzje gdyż każdy chce by liga ruszyła jak najszybciej i tak się stanie bo dziś będziecie mogli rozgyrwać już swoje mecze.

 

Panowie jeszcze mała lekturka w rozinięciu newsa

Czytaj więcej...

I Sezon Ligi MyClub za nami

Zakończyły się rozgrywki I Sezonu Ligi MyClub PES 2018 na platformach PC oraz PS4. Zapraszamy na krótkie podsumowanie tych zmagań.

 

 

Czytaj więcej...