Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
Losowania i Start Ligi PC/PS4

Witajcie, włączamy drugi bieg i przyspieszamy ze startem Ligi. Dziś do 21 możecie sami wylosowac drużyny którymi będziecie grali w nadchodzącym sezonie, tyczy się to graczy PC i PS4. Później losowanie zostanie zamknięte i drużynę za was wylosuje komputer, podjęliśmy taką decyzje gdyż każdy chce by liga ruszyła jak najszybciej i tak się stanie bo dziś będziecie mogli rozgyrwać już swoje mecze.

 

Panowie jeszcze mała lekturka w rozinięciu newsa

Czytaj więcej...

I Sezon Ligi MyClub za nami

Zakończyły się rozgrywki I Sezonu Ligi MyClub PES 2018 na platformach PC oraz PS4. Zapraszamy na krótkie podsumowanie tych zmagań.

 

 

Czytaj więcej...

Losowanie PUCHARU PESWORLD PES 2018 PC/PS4

 Witam panowie czas zacząć losowanie do pucharu pesworld PES 2018 PC/PS4 . Losować będziemy grupę oraz ekipę zapraszam serdecznie do dalszej informacji klikając czytaj więcej

Czytaj więcej...

PUCHAR PESWORLD

Panowie jak wiecie zapisy już do PUCHARU PESWORLD jakiś czas widnieją na stronie , chciłabym, aby każdy zapisany wyraził swoje zdanie pod newsem w komentarzu na temat ekip jakimi będziemy ten puchar rozgrywać w tle ligi MYCLUB. Panowie pytań dużo czy klubami czy repki jaki overall itp. Proszę o analizę i opinię ponieważ najlepsi eksperci są właśnie sami gracze . Pozdrawiam i czekam na propozycję max ekip 20 ,ale będzie pewnie brało udził 16 .

Czytaj więcej...

START LIGI MYCLUB PES 2018 PC/PS4

Witam panowie przepraszam za 1 dniowe spóźnienie ,lecz musicie mi wybaczyć zawsze mam dużo czasu sami wiecie jestem częso ,ale tym razem nie dałem rady obowiązki mnie przycisnęły do muru ,Jeszcze raz przepraszam.Liga MyClub czas rozpocząć na platformie PC / PS4 PES 2018 .Panowie ustawienia :3 czarne piłki oraz level składu 4* ,pozdrawiam i życzę każdemu z osobna dużych sukcesów ,pamiętajcie o grze FEAR-PLAY. PANOWIE BEZ DOPISANEJ EKIPY PROSZENI SĄ O KONTAKT Z ADMINEM NIEZWŁOCZNIE

Czytaj więcej...