Login:  Hasło:
Rejestracja | Przypomnij hasło
[PS4/XBOX] ZAPISY UEFA EURO 2020
05/06/2020 00:23

 

    W dniu dzisiejszym rozpoczynamy zapisy do UEFA EURO 2020 na platformach PS4 oraz XBOX ONE! W rozgrywkach mogą wziąć udział wszyscy gracze, którzy zapiszą się w skrypcie (GÓRNE MENU: ZAPISY DO ROZGRYWEK) do dnia: 12.06.2020r. Po zgłoszeniu akcesu do gry, każdemu z osobna zostanie przydzielona odpowiednia rola na naszym serwerze Discord, co skutkować będzie uzyskaniem dostępu do naszej społeczności. Nowi gracze, którzy nie uczestniczyli we wcześniejszych rozgrywkach na naszej witrynie, muszą dołączyć na nasz serwer niezwłocznie po zapisaniu się do UEFA EURO 2020. Przy dużym zainteresowaniu organizatorzy przewidują przeprowadzenie kwalifikacji, podczas których każdy uczestnik wskaże wybraną przez siebie reprezentację Admistratorowi Rozgrywek na serwerze Discord. Zaznaczamy, że wybrane reprezentacje będą mogły się powtarzać. Informacje stricte organizacyjne zostaną opublikowane po zakończeniu zapisów.

[PS4] MINI CUP #11
28/05/2020 16:16

   Informujemy, że dnia 28.05.2020 (czwartek) o godz. 20:30 odbędzie się MINICUP #11 eFootball PES2020 (PS4). W rozgrywce może wziąć udział od 8 do 32 uczestników. W sytuacji gdy ostateczna ilość graczy nie będzie wynosić 8, 16 lub 32, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji listy uczestników. Zapisy w komentarzach. Tym razem gramy zespołami ligowymi. Zapisane osoby mają obowiązek wstawić się na odpowiedni kanał tekstowy Discord w dniu turnieju najpóźniej o godz. 20:25.

 

 

FINAŁ:

 

3:0 

gregory19874             kffiatulla

 

Trzecie miejsce w MINI CUP #11 e Football PES2020 (PS4) zdobył Ciupek1990 (RSC Anderlecht).

 

 

Czytaj więcej...

[PS4] START LIGI eFootball PES2020
25/05/2020 13:39

   Z dniem dzisiejszym został zainaugurowany III SEZON LIGI eFootball PES2020 (PS4)! We wspomianej rozgrywce udział zadeklarowało 88 graczy, którzy podejmą ze sobą rywalizację. Jak można zauważyć, strona została w pełni dostosowana do zmagań ligowych. W górnej części witryny pojawiły się panele zawierające ostatnie wyniki w lidze, a także obowiązujące uczestników terminy. Zalecamy również zapoznanie się z poradnikiem, który wyjaśnia w jaki sposób wstawia się wyniki w skrypcie. Przypominamy, że społeczność PESWORLD.PL komunikuje się na serwerze Discord. W celu dołączenia do serwera wystarczy kliknąć w slajd znajdujący się w w centralnej części strony. Każdemu z osobna życzymy zdobycia możliwie najlepszej pozycji w lidze! 

[PS4] ZAPISY DO LIGI eFootball PES2020
15/05/2020 14:05

   W dniu dzisiejszym rozpoczynamy zapisy do III SEZONU LIGI eFootball PES2020 (PS4)! W rozgrywkach mogą wziąć udział wszyscy gracze, którzy zapiszą się w skrypcie (GÓRNE MENU: ZAPISY DO ROZGRYWEK) do dnia: 22.05.2020r. Po zgłoszeniu akcesu do gry, każdemu z osobna zostanie przydzielona odpowiednia rola na naszym serwerze Discord, co skutkować będzie uzyskaniem dostępu do naszej społeczności. Nowi gracze, którzy nie uczestniczyli we wcześniejszych rozgrywkach na naszej witrynie, muszą dołączyć na nasz serwer niezwłocznie po zapisaniu się do LIGI eFootball PES 2020. Ligę rozgrywać będziemy klubami (koszyk zostanie wybrany przez uczestników po zakończeniu zapisów). Nadchodzący sezon będzie przełomowy, ponieważ w puli nagród będzie około 500 PLN! Dla graczy TOP3 każdej z lig CENEGA przygotowała w nagrodę gadżety. Na tym nie koniec! Społeczność PESWORLD.PL również przewidziała nagrody dla zwycięzców każdej z lig.

 

NAGRODY:

 

EKSTRAKLASA:

1 miejsce - PUCHAR + smycz PESWORLD.PL + naszywki z DOOM Eternal + steelbook z DOOM Eternal + mini artbook z Forstpunka + metalowe pudełko na drobiazgi z grafikami z Fallouta

2 miejsce - smycz PESWORLD.PL + naszywki z DOOM Eternal + steelbook z DOOM Eternal

3 miejsce - smycz PESWORLD.PL + naszywki z DOOM Eternal

 

I LIGA:

1 miejsce - PUCHAR + smycz PESWORLD.PL + naszywki z DOOM Eternal + steelbook z DOOM Eternal + mini artbook z Forstpunka + model samochodu z Rage 2

2 miejsce - smycz PESWORLD.PL + naszywki z DOOM Eternal + steelbook z DOOM Eternal

3 miejsce - smycz PESWORLD.PL + naszywki z DOOM Eternal

 

II LIGA:

1 miejsce - PUCHAR + smycz PESWORLD.PL + naszywki z DOOM Eternal + steelbook z DOOM Eternal + mini artbook z Forstpunka + czapka DOOM Eternal

2 miejsce - smycz PESWORLD.PL + naszywki z DOOM Eternal + steelbook z DOOM Eternal

3 miejsce - smycz PESWORLD.PL + naszywki z DOOM Eternal

[PS4] PODSUMOWANIE II LIGI
11/05/2020 13:13

   Kilka dni temu zakończył się emocjonujący sezon w II LIDZE eFootball PES 2020 na platformie PS4 pod szyldem PESWORLD.PL. Rozgrywki przyniosły wiele niespodzianek, jak i potwierdziły wysokie umiejętności graczy znanych w polskiej społeczności PES'a. Liczna grupa amatorów wirtualnej piłki nożnej została podzielona na trzy poziomy rozgrywkowe. Niniejsze podsumowanie dotyczy II LIGI.

 

Czytaj więcej...