Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
Start II Sezonu PES 2018 na PC i PS4

II Sezon rozgrywek PES 2018 na naszej stronie rozpoczęty. Zawodnicy rozegrali już pierwsze spotkania, ale jeszcze informujemy na stronie głównej, aby każdy wiedział, że liga ruszyła. 

 

Jeśli chodzi o ligę na PC to do rozgrywek przystąpiło w sumie 15 graczy. Na PS4 pojawiła się w drugim sezonie rekordowa ilość graczy, bo aż 24! 

 

Sezon zapowiada się bardzo ciekawie i liczymy na to, że wszyscy sezon dokończą i rywalizacja będzie na najwyższym poziomie do ostatniej ligowej kolejki. 

Czytaj więcej...

Losowania i Start Ligi PC/PS4

Witajcie, włączamy drugi bieg i przyspieszamy ze startem Ligi. Dziś do 21 możecie sami wylosowac drużyny którymi będziecie grali w nadchodzącym sezonie, tyczy się to graczy PC i PS4. Później losowanie zostanie zamknięte i drużynę za was wylosuje komputer, podjęliśmy taką decyzje gdyż każdy chce by liga ruszyła jak najszybciej i tak się stanie bo dziś będziecie mogli rozgyrwać już swoje mecze.

 

Panowie jeszcze mała lekturka w rozinięciu newsa

Czytaj więcej...

I Sezon Ligi MyClub za nami

Zakończyły się rozgrywki I Sezonu Ligi MyClub PES 2018 na platformach PC oraz PS4. Zapraszamy na krótkie podsumowanie tych zmagań.

 

 

Czytaj więcej...

Losowanie PUCHARU PESWORLD PES 2018 PC/PS4

 Witam panowie czas zacząć losowanie do pucharu pesworld PES 2018 PC/PS4 . Losować będziemy grupę oraz ekipę zapraszam serdecznie do dalszej informacji klikając czytaj więcej

Czytaj więcej...

PUCHAR PESWORLD

Panowie jak wiecie zapisy już do PUCHARU PESWORLD jakiś czas widnieją na stronie , chciłabym, aby każdy zapisany wyraził swoje zdanie pod newsem w komentarzu na temat ekip jakimi będziemy ten puchar rozgrywać w tle ligi MYCLUB. Panowie pytań dużo czy klubami czy repki jaki overall itp. Proszę o analizę i opinię ponieważ najlepsi eksperci są właśnie sami gracze . Pozdrawiam i czekam na propozycję max ekip 20 ,ale będzie pewnie brało udził 16 .

Czytaj więcej...