Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
Losowanie PUCHARU PESWORLD PES 2018 PC/PS4

 Witam panowie czas zacząć losowanie do pucharu pesworld PES 2018 PC/PS4 . Losować będziemy grupę oraz ekipę zapraszam serdecznie do dalszej informacji klikając czytaj więcej

Czytaj więcej...

PUCHAR PESWORLD

Panowie jak wiecie zapisy już do PUCHARU PESWORLD jakiś czas widnieją na stronie , chciłabym, aby każdy zapisany wyraził swoje zdanie pod newsem w komentarzu na temat ekip jakimi będziemy ten puchar rozgrywać w tle ligi MYCLUB. Panowie pytań dużo czy klubami czy repki jaki overall itp. Proszę o analizę i opinię ponieważ najlepsi eksperci są właśnie sami gracze . Pozdrawiam i czekam na propozycję max ekip 20 ,ale będzie pewnie brało udził 16 .

Czytaj więcej...

START LIGI MYCLUB PES 2018 PC/PS4

Witam panowie przepraszam za 1 dniowe spóźnienie ,lecz musicie mi wybaczyć zawsze mam dużo czasu sami wiecie jestem częso ,ale tym razem nie dałem rady obowiązki mnie przycisnęły do muru ,Jeszcze raz przepraszam.Liga MyClub czas rozpocząć na platformie PC / PS4 PES 2018 .Panowie ustawienia :3 czarne piłki oraz level składu 4* ,pozdrawiam i życzę każdemu z osobna dużych sukcesów ,pamiętajcie o grze FEAR-PLAY. PANOWIE BEZ DOPISANEJ EKIPY PROSZENI SĄ O KONTAKT Z ADMINEM NIEZWŁOCZNIE

Czytaj więcej...

Podsumowanie I Sezonu Ligi PES 2018 PC&PS4

Za nami I Sezon Ligi PES 2018 na PC i na PS4. Chcielibyśmy w tym miejscu po pierwsze serdecznie podziękować wszystkim za udział w naszych rozgrywkach i zapraszamy do zapoznania się z krótkime podsumowaniem ligi. 

Czytaj więcej...

START LIGI MYCLUB

Witajcie, powoli ruszamy z pierwszym sezonem Ligi Myclub PC/PS4. Planowany start rozgrywek Niedziela 12.11.2017. Bardzo proszę w komentarzu podać Nazwę drużyny i logo którą zamierzacie grać w nadchodzących rozgrywkach, oraz potwierdzić udział w zakładce zapisy PC KLIK /PS4 KLIK(po prawej przy swoim niku macie taki mały chłopek klikacie i potwierdzacie ).Co do kwesti sił drużyn, do soboty każdy w komentarzu może się wypowiedzieć co do ilości czarnych piłek w składach, jako że konami nie rozpieszcza agentami dającymi szanse na czarne piłki myśle że nikt całego składu z nich nie posiada, jednak można wprowadzić ograniczenie do 2,3?            Czekamy na wasze zdanie, Nazwy ekip i ruszamy.

Czytaj więcej...