Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
Zmiany w lidze...

Witam

Dzisiaj trochę niemiła sprawa. Mianowicie z Ligi zostali usunięci Sebastian i Cupak. Ich mecze rozegrane oraz zaległe zostały wycofane a co za tym idzie w tabeli zmieniła sie ilość zdobytych przez Was punktów oraz tabela strzelców wygląda trochę inaczej.

Jednocześnie dzisiaj zostają dodane ostatnie kolejki ligowe. O końcowym terminie ich rozgrywania powiadomię Was wkrótce.

Przepraszam Was ale liczę na wyrozumiałośc ze względu na to, że musiałem tak postąpić aby liga mogła zostać zakończona jak należy

Połowa sezonu za nami

Pojwily sie kolejne rundy w terminarzu rozgrywek. Tym razem dodalem 6 kolejek a nie 5 jak poprzednim razem. W zwiazku z tym nalezy rozegrać je do 2 marca do godz 23:00.

Tabela na dzień dzisiejszy nadal wygląda niesamowicie....w górnej jej części bardzo wielkie emocje. Oby takie trwały jak najdłużej...nawet do końca rozgrywek I sezonu.

Życzę powodzenia i dobrej zabawy =]

Z ławki rezerwowych

W związku z brakiem odzewu dwóch graczy podjęto decyzję o ich wycofaniu z rozgrywek i jednoczesnym zastąpieniu przez dwóch świeżych graczy z ławki rezerwowych a mianowicie:

Lazio - od dzisiaj poprowadzi "Dzagud"
Atletico Madryt - zostaje przejęte przez uzytkownika "loczek"

Terminarz cd..

Dzisiaj dodany zostanie dalszy terminarz rozgrywek. Dla tych, którzy "zaspali" lub spadło ich zainteresowanie liga mają jeszcze okazję pograć gdyż data na rozegranie kolejek 1-5 zostaje przedłużona i ostateczny termin ich rozegrania przypada na 23 lutego - do tego dnia można również grać mecze z kolejek, które pojawią się dzisiaj wieczorem.

Pozdrawiam

Sezon - start

Rozgrywki ruszyły. Terminarz rozpisany na pierwszych 5 kolejek, ktorych końcowy termin rozegrania przypada na 16 lutego - data ta nie jest jednak ostateczna z uwagi na problemy z serwerem pes6j a z tego co wiemy nie wszystkim dobrze się gra na drugim z serwerów tj. fiveserver.

Gdy będziecie wstawiać wyniki na forum nie zapominajcie o screenach ze strzelcami Wink