Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
Nowy dział - Powtórki

Witajcie

Moze zdążyliście już zauważyć, że przybyła nam w menu pozycja o nazwie "GALERIA POWTÓREK". Będziemy dodawać tam powtórki Waszych bramek strzelonych w PES6 jak również w innych jego wersjach.

Wszystko co musicie zrobić to wrzucić swój replay na youtube a następnie dodać do niego link na stronie korzystająć z opcji "Wyślij wideo" w dziale o którym mowa :)

 

Przykład: Link do filmu wygląda tak: http://www.youtube.com/watch?v=wAUfYBEE4Tw . My wstawiamy jedynie identyfikator czyli: wAUfYBEE4Tw

Zachęcam Was do aktywności dzięki czemu możemy stworzyć naprawdę fajną bazę z niesamowicie zdobytymi bramkami :)

Zmiany w lidze...

Witam

Dzisiaj trochę niemiła sprawa. Mianowicie z Ligi zostali usunięci Sebastian i Cupak. Ich mecze rozegrane oraz zaległe zostały wycofane a co za tym idzie w tabeli zmieniła sie ilość zdobytych przez Was punktów oraz tabela strzelców wygląda trochę inaczej.

Jednocześnie dzisiaj zostają dodane ostatnie kolejki ligowe. O końcowym terminie ich rozgrywania powiadomię Was wkrótce.

Przepraszam Was ale liczę na wyrozumiałośc ze względu na to, że musiałem tak postąpić aby liga mogła zostać zakończona jak należy

Połowa sezonu za nami

Pojwily sie kolejne rundy w terminarzu rozgrywek. Tym razem dodalem 6 kolejek a nie 5 jak poprzednim razem. W zwiazku z tym nalezy rozegrać je do 2 marca do godz 23:00.

Tabela na dzień dzisiejszy nadal wygląda niesamowicie....w górnej jej części bardzo wielkie emocje. Oby takie trwały jak najdłużej...nawet do końca rozgrywek I sezonu.

Życzę powodzenia i dobrej zabawy =]

Z ławki rezerwowych

W związku z brakiem odzewu dwóch graczy podjęto decyzję o ich wycofaniu z rozgrywek i jednoczesnym zastąpieniu przez dwóch świeżych graczy z ławki rezerwowych a mianowicie:

Lazio - od dzisiaj poprowadzi "Dzagud"
Atletico Madryt - zostaje przejęte przez uzytkownika "loczek"

Terminarz cd..

Dzisiaj dodany zostanie dalszy terminarz rozgrywek. Dla tych, którzy "zaspali" lub spadło ich zainteresowanie liga mają jeszcze okazję pograć gdyż data na rozegranie kolejek 1-5 zostaje przedłużona i ostateczny termin ich rozegrania przypada na 23 lutego - do tego dnia można również grać mecze z kolejek, które pojawią się dzisiaj wieczorem.

Pozdrawiam