Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
Połowa sezonu za nami

Pojwily sie kolejne rundy w terminarzu rozgrywek. Tym razem dodalem 6 kolejek a nie 5 jak poprzednim razem. W zwiazku z tym nalezy rozegrać je do 2 marca do godz 23:00.

Tabela na dzień dzisiejszy nadal wygląda niesamowicie....w górnej jej części bardzo wielkie emocje. Oby takie trwały jak najdłużej...nawet do końca rozgrywek I sezonu.

Życzę powodzenia i dobrej zabawy =]

Z ławki rezerwowych

W związku z brakiem odzewu dwóch graczy podjęto decyzję o ich wycofaniu z rozgrywek i jednoczesnym zastąpieniu przez dwóch świeżych graczy z ławki rezerwowych a mianowicie:

Lazio - od dzisiaj poprowadzi "Dzagud"
Atletico Madryt - zostaje przejęte przez uzytkownika "loczek"

Terminarz cd..

Dzisiaj dodany zostanie dalszy terminarz rozgrywek. Dla tych, którzy "zaspali" lub spadło ich zainteresowanie liga mają jeszcze okazję pograć gdyż data na rozegranie kolejek 1-5 zostaje przedłużona i ostateczny termin ich rozegrania przypada na 23 lutego - do tego dnia można również grać mecze z kolejek, które pojawią się dzisiaj wieczorem.

Pozdrawiam

Sezon - start

Rozgrywki ruszyły. Terminarz rozpisany na pierwszych 5 kolejek, ktorych końcowy termin rozegrania przypada na 16 lutego - data ta nie jest jednak ostateczna z uwagi na problemy z serwerem pes6j a z tego co wiemy nie wszystkim dobrze się gra na drugim z serwerów tj. fiveserver.

Gdy będziecie wstawiać wyniki na forum nie zapominajcie o screenach ze strzelcami Wink

Losowanie

Kilkadziesiąt minut temu odbyło się losowanie. Jego wyniki przedstawiają się następująco:


Malaga - (Groszek)
Fiorentina - (Camel)
Borussia Dortmund - (Sylwek12b)
Newcastle - (Gielek)
Flamengo - (Cupak)
Lazio - (Blackhaze)
Lyon - (Kazik)
Sevilla - (Przemosek123)
Atletico Madryt - (Szalony)
Valencia - (Mavi)
Lille - (FOG)
Benfica - (Sebastian)


Przypominam, że grać będziemy na patchu Deemaz 7. Jeśli chodzi o serwer to preferowanym jest pes6j, lecz w razie problemów można grać również na fiveserver.


A oto dowód losowania:


Link: http://www.youtube.com/watch?v=mTw-4lhnnqc