Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
Drużyny wybrane!

Jak wczoraj obiecałem, tak dzisiaj spełniam obietnicę i zamieszczam finalną listę drużyn, którymi zmierzycie się w I sezonie rozgrywek ligowych. Oto ona:

Aston villa
Newcastle
Corinthians
Flamengo
Fiorentina
Lazio
Levekusen
Borussia Dortmund
Schalke
Atletico Madryt
Malaga
Sevilla
Valencia
Villareal
Porto
Benfica
Lyon
Lille

Zapisy w toku

Witajcie!

Dzisiaj mam dla Was 3 wiadomości...

1) Widzę, że przybywa chętnych do gry, co bardzo mnie cieszy i za co serdecznie dziękuję.

2) Jutro ukażę się ostateczna lista drużyn, które znajdą się w puli do losowania - wybaczcie, że "chwile" to trwa ale każdą z drużyn sprawdzamy nie tylko pod kątem wykresu z gry ale również rozgrywając każda z nich mecz, aby mieć pewność, że drużyny nie będą odstawać między sobą poziomem.

3) Pamietajcie o tym, że zastrzegamy sobie prawo niedopuszczenia do rozgrywek osób, których zachowanie w rozgrywkach na innych stronach pozostawiało wiele do życzenia i którzy przyczynili się do stworzenia w nich niemiłej atmosfery. Nie miejcie nam tego za złe ale poprostu dbamy za wczasu o jakość naszej ligi.

Dobranoc Cool

Zwycięstwo średniaków!

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE - decyzją Waszych głosów rozgrywki ligowe zostaną obsadzone drużynami o średnim poziomie.

Listę tych drużyn przedstawiam poniżej a w najbliższych dniach pozostanie z tej listy 16-18 zespołów prezentujących najbardziej wyrównany poziom.

Was natomiast drodzy gracze zapraszam do rejestracji i zapisów. Jednocześnie prosze o rozważne podjęcie decyzji odnośnie uczestnictwa, dzieki czemu obejdzie się bez sytuacji szukania zastępców w razie rezygnacji z ligi w środku trwania jej rozgrywek.

Aston villa
Everton
Newcastle
Stoke City
Boca Juniors
Corinthians
Flamengo
Fiorentina
Lazio
Udinese
Levekusen
Borussia Dortmund
Werder
Schalke
Hamburger
Atletico Madryt
Malaga
Sevilla
Valencia
Villareal
Zenit
PSV
Porto
Benfica
CSKA Moskwa
PSG
Olympique Marsylia
Lyon
Lille

Niebawem zaczynamy

Widze, że ankieta spełnia swoje zadanie. Chętnie głosujecie i dzięki temu decyzja odnośnie wyboru poziomu drużyn jest w Waszych rękach.

Za kilka dni zakończymy głosowanie i przejdziemy do kolejnego etapu związanego ze startem ligi a mianowicie do zapisów, wyboru drużyn, losowania i wszystkich pozostałych formalności.

Wkrótce ruszamy!

Już niebawem ruszamy z zapisami do nowej Ligi a tymczasem zapraszam wszystkich do oddania głosu w poniższej sondzie ankiecie;)