Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
Start II Sezonu I Ligi MyClub na PS4

Ruszył II Sezon I Ligi MyClub na platformie PS4. Niestety z 16 zapisanych osób zostało 11. Zostawiłem natomiast trzy wolne drużyny, także jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do rozgrywek to zapraszam do zapisania się na ławkę rezerwowych w zakładce Zapisy (trzeba być zalogowanym). 

Rozpisany jest cały sezon. Termin dałem do 20.05.2018 23:59, ale najlepiej grajmy od razu dwumecze, żeby liga została szybko i sprawnie rozegrana. Życzę wszystkim połamania padów i dobrej zabawy! 

Każdy gra jakim składem chce. 

Czytaj więcej...

Liga MyClub - Sezon II

Rozpoczynamy II Sezon Ligi MyClub PES 2018. Bardzo proszę wszystkich graczy o wpisanie w komentarzu nazwy swojej drużyny oraz jaki herb mamy wrzucić do rozgrywek. 

 

Termin: 12.04.2018 23:59

Czytaj więcej...

II Sezon Ligi PES2018 PS4 zakończony

Trochę to trwało, ale udało się dograć do końca II Sezon z rekordową ilością graczy w lidze. Zapraszam na krótkie podsumowanie i informacje co dalej. 

Czytaj więcej...

Double League PES 2018 PC

Witam panowie w związku iż mało jest graczy na platformę PC , wpadłem na pomysł ,aby zrobić mini ligę PES 2018 PC, ale w dwóch odsłonach tylko dla tych graczy co chcą grać .Będzie mini Liga MyClub oraz Liga mini ulubionymi klubami ,Start przewiduję na 14.03.2018.Więcej szczegółów klikając czytaj więcej

Czytaj więcej...

Problemy w działaniu strony

Witajcie, jak każdy widział strona chwilowo była offline, udało się już wszystko naprawić. Można rozgrywać mecze, wpisywać zaległe wyniki, terminy zostały przedłużone o tydzień. Usterki nie były z naszej winy, przepraszamy za kłopoty i życzymy miłej zabawy i uczciwej rywalizacji o majstra w tym sezonie. Załoga pesworld