Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
Mistrzostwa Świata Rosja 2018 - PS4

Zapraszam wszystkim grających na platformie PS4 do zapisania się do Mistrzostw Świata Rosja 2018 na platformie PS4. Chcialbym, aby formula turnieju była jak najbardziej zbliżona, do tej która będzie miała miejsce w Rosji, ale wszystko zależy od ilości zapisanych graczy. Maksymalna ilość graczy: 32. Zapisy do 5 czerwca. 

 

ZAPISUJEMY SIĘ TUTAJ

Czytaj więcej...

Start II Sezonu I Ligi MyClub na PS4

Ruszył II Sezon I Ligi MyClub na platformie PS4. Niestety z 16 zapisanych osób zostało 11. Zostawiłem natomiast trzy wolne drużyny, także jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do rozgrywek to zapraszam do zapisania się na ławkę rezerwowych w zakładce Zapisy (trzeba być zalogowanym). 

Rozpisany jest cały sezon. Termin dałem do 20.05.2018 23:59, ale najlepiej grajmy od razu dwumecze, żeby liga została szybko i sprawnie rozegrana. Życzę wszystkim połamania padów i dobrej zabawy! 

Każdy gra jakim składem chce. 

Czytaj więcej...

Liga MyClub - Sezon II

Rozpoczynamy II Sezon Ligi MyClub PES 2018. Bardzo proszę wszystkich graczy o wpisanie w komentarzu nazwy swojej drużyny oraz jaki herb mamy wrzucić do rozgrywek. 

 

Termin: 12.04.2018 23:59

Czytaj więcej...

II Sezon Ligi PES2018 PS4 zakończony

Trochę to trwało, ale udało się dograć do końca II Sezon z rekordową ilością graczy w lidze. Zapraszam na krótkie podsumowanie i informacje co dalej. 

Czytaj więcej...

Double League PES 2018 PC

Witam panowie w związku iż mało jest graczy na platformę PC , wpadłem na pomysł ,aby zrobić mini ligę PES 2018 PC, ale w dwóch odsłonach tylko dla tych graczy co chcą grać .Będzie mini Liga MyClub oraz Liga mini ulubionymi klubami ,Start przewiduję na 14.03.2018.Więcej szczegółów klikając czytaj więcej

Czytaj więcej...