Nazwa użytkownika

Hasło


Rejestracja | Przypomnij hasło
ELP #1 - Konferencja B
# Herb Drużyna Zawodnik m. z. r. p. bilans +/- pkt
1. Zenit Sankt-Petersburg JUVE666 18 14 3 1 49-20 +29 45
2. Newcastle United Woodik 18 11 3 4 46-24 +22 36
3. Leicester City Jazzman2150 18 8 5 5 30-29 +1 29
4. Lille OSC Giecu 18 5 5 8 25-36 -11 20
5. AC Fiorentina Sylwek12bb 18 5 4 9 38-36 +2 19
6. Olympiakos Pireus DaveMarinerro 18 5 3 10 18-29 -11 18
7. UC Sampdoria bodzioGal 18 2 3 13 17-48 -31 9
Kolejka Herb Drużyna Gospodarz vs Gość Drużyna Herb Wynik
1 Newcastle United Woodik - DaveMarinerro Olympiakos Pireus 2:0 (1:0)
1 AC Fiorentina Sylwek12bb - Jazzman2150 Leicester City 1:2 (1:1)
1 UC Sampdoria bodzioGal - Giecu Lille OSC 2:2 (0:1)
2 Leicester City Jazzman2150 - bodzioGal UC Sampdoria 3:0 (1:0)
2 Olympiakos Pireus DaveMarinerro - Sylwek12bb AC Fiorentina 3:2 (1:0)
2 Zenit Sankt-Petersburg JUVE666 - Woodik Newcastle United 2:2 (1:0)
3 AC Fiorentina Sylwek12bb - JUVE666 Zenit Sankt-Petersburg 0:1 (0:1)
3 UC Sampdoria bodzioGal - DaveMarinerro Olympiakos Pireus 2:1 (2:1)
3 Lille OSC Giecu - Jazzman2150 Leicester City 3:1 (1:1)
4 Olympiakos Pireus DaveMarinerro - Giecu Lille OSC 1:1 (1:1)
4 Zenit Sankt-Petersburg JUVE666 - bodzioGal UC Sampdoria 2:1 (1:0)
4 Newcastle United Woodik - Sylwek12bb AC Fiorentina 4:1 (2:0)
5 UC Sampdoria bodzioGal - Woodik Newcastle United 1:3 (1:0)
5 Lille OSC Giecu - JUVE666 Zenit Sankt-Petersburg 1:3 (1:2)
5 Leicester City Jazzman2150 - DaveMarinerro Olympiakos Pireus 0:0
6 Zenit Sankt-Petersburg JUVE666 - Jazzman2150 Leicester City 2:2 (1:2)
6 Newcastle United Woodik - Giecu Lille OSC 2:1 (2:1)
6 AC Fiorentina Sylwek12bb - bodzioGal UC Sampdoria 1:1 (1:0)
7 Lille OSC Giecu - Sylwek12bb AC Fiorentina 2:2 (2:1)
7 Leicester City Jazzman2150 - Woodik Newcastle United 1:1 (1:0)
7 Olympiakos Pireus DaveMarinerro - JUVE666 Zenit Sankt-Petersburg 1:0 (1:0)
8 Olympiakos Pireus DaveMarinerro - Woodik Newcastle United 1:2 (1:1)
8 Leicester City Jazzman2150 - Sylwek12bb AC Fiorentina 2:3 (2:0)
8 Lille OSC Giecu - bodzioGal UC Sampdoria 1:2 (1:0)
9 UC Sampdoria bodzioGal - Jazzman2150 Leicester City 0:2 (0:2)
9 AC Fiorentina Sylwek12bb - DaveMarinerro Olympiakos Pireus 1:1 (1:1)
9 Newcastle United Woodik - JUVE666 Zenit Sankt-Petersburg 0:1 (0:1)
10 Zenit Sankt-Petersburg JUVE666 - Sylwek12bb AC Fiorentina 3:1 (1:0)
10 Olympiakos Pireus DaveMarinerro - bodzioGal UC Sampdoria 2:1 (1:1)
10 Leicester City Jazzman2150 - Giecu Lille OSC 1:1 (1:1)
11 Lille OSC Giecu - DaveMarinerro Olympiakos Pireus 3:1 (1:0)
11 UC Sampdoria bodzioGal - JUVE666 Zenit Sankt-Petersburg 2:3 (2:1)
11 AC Fiorentina Sylwek12bb - Woodik Newcastle United 2:4 (0:4)
12 Newcastle United Woodik - bodzioGal UC Sampdoria 5:0 (0:0)
12 Zenit Sankt-Petersburg JUVE666 - Giecu Lille OSC 4:1 (1:1)
12 Olympiakos Pireus DaveMarinerro - Jazzman2150 Leicester City 0:1 (0:1)
13 Leicester City Jazzman2150 - JUVE666 Zenit Sankt-Petersburg 3:5 (1:1)
13 Lille OSC Giecu - Woodik Newcastle United 1:0 (0:0)
13 UC Sampdoria bodzioGal - Sylwek12bb AC Fiorentina 1:4 (1:2)
14 AC Fiorentina Sylwek12bb - Giecu Lille OSC 2:1 (1:1)
14 Newcastle United Woodik - Jazzman2150 Leicester City 2:4 (1:4)
14 Zenit Sankt-Petersburg JUVE666 - DaveMarinerro Olympiakos Pireus 2:1 (0:1)
15 Newcastle United Woodik - DaveMarinerro Olympiakos Pireus 5:1 (1:0)
15 AC Fiorentina Sylwek12bb - Jazzman2150 Leicester City 1:2 (1:2)
15 UC Sampdoria bodzioGal - Giecu Lille OSC 0:0
16 Leicester City Jazzman2150 - bodzioGal UC Sampdoria 2:1 (1:1)
16 Olympiakos Pireus DaveMarinerro - Sylwek12bb AC Fiorentina 2:1 (1:1)
16 Zenit Sankt-Petersburg JUVE666 - Woodik Newcastle United 3:1 (1:0)
17 AC Fiorentina Sylwek12bb - JUVE666 Zenit Sankt-Petersburg 3:3 (1:2)
17 UC Sampdoria bodzioGal - DaveMarinerro Olympiakos Pireus 1:3 (0:2)
17 Lille OSC Giecu - Jazzman2150 Leicester City 4:1 (3:1)
18 Olympiakos Pireus DaveMarinerro - Giecu Lille OSC 0:2 (0:2)
18 Zenit Sankt-Petersburg JUVE666 - bodzioGal UC Sampdoria 2:1 (1:0)
18 Newcastle United Woodik - Sylwek12bb AC Fiorentina 3:2 (3:1)
19 UC Sampdoria bodzioGal - Woodik Newcastle United 1:4 (1:2)
19 Lille OSC Giecu - JUVE666 Zenit Sankt-Petersburg 0:7 (0:4)
19 Leicester City Jazzman2150 - DaveMarinerro Olympiakos Pireus 1:0 (0:0)
20 Zenit Sankt-Petersburg JUVE666 - Jazzman2150 Leicester City 3:0 (1:0)
20 Newcastle United Woodik - Giecu Lille OSC 4:0 (1:0)
20 AC Fiorentina Sylwek12bb - bodzioGal UC Sampdoria 8:0 (5:0)
21 Lille OSC Giecu - Sylwek12bb AC Fiorentina 1:3 (0:2)
21 Leicester City Jazzman2150 - Woodik Newcastle United 2:2 (1:1)
21 Olympiakos Pireus DaveMarinerro - JUVE666 Zenit Sankt-Petersburg 0:2 (0:1)